خانه » پوست » لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد بدن باعث زیبایی صورت و بدن میشود  . امروزه لیزر صورت و بدن یکی از متداول ترین عمل ها برای زیبایی به شمار میرود . در این مقاله سعی شده است همه چیز در مورد لیزر بدن بیان شود

لیزر موهای زائد

  1. لیزر دقیقا چه کار می‌کند؟!
    در طی فرایند لیزر موهای زائد، اشعه لیزر به پوست برخورد کرده و مستقیما پوست و فولیکول مو را تحت تاثیر قرار می‌دهد. این اشعه به صورت کاملا متمرکز، فولیکول مو را هدف قرار داده و ریشه مو را می‌سوزاند. به این ترتیب دیگر شاهد رشد مو نخواهید بود.

 

  1. آیا می‌توان قبل از لیزر رفتن، آفتاب گرفت؟

حداقل چهار هفته قبل از نوبت لیزرتان، نباید آفتاب بگیرید. هرگونه برنز کردن پوست و یا آفتاب سوختگی، می‌تواند سبب ایجاد لک یا سوختگی توسط دستگاه لیزر شود. به همین دلیل، به شما پیشنهاد می‌کنیم در فصل پاییز و زمستان سراغ این روش درمانی بروید.

 

  1. آیا اصلاح موها قبل از لیزر ضروری است؟

حتما یک روز قبل از نوبت لیزرتان، موها را با تیغ اصلاح کنید. به هیچ وجه از یک ماه قبل، از مومک یا اپی‌لیدی استفاده نکنید. یادتان باشد که لیزر قرار است ریشه موهایتان را بسوزاند. با وکس کردن، ریشه‌ای برای سوزاندن وجود نخواهد داشت! پس قبل از لیزر و در طول جلسات درمانیتان با لیزر، فقط از تیغ برای اصلاح استفاده کنید.

 

  1. آیا در جلسه اول، تغییرات زیادی را خواهم دید؟!
    اگر بخواهیم صادقانه باشما صحبت کنیم، باید بگوییم خیر! لیزر موهای زاید، یک فرایند سه تا شش جلسه‌ای است که با توجه به نوع پوست و نظر پزشکتان، با فوصل زمانی مختلف برایتان انجام می‌شود. اما می‌توانید مطمئن باشید که از جلسه دوم به بعد، تغییرات خوشحال‌کننده‌ی زیادی را خواهید دید.

 

  1. آیا اشعه لیزر مضر است؟

لیزرهای رفع موهای زائد، طبق تحقیقاتی که سال‌ها انجام شده و همچنان نیز در حال بررسی است، تاکنون خطری برای اندام‌های داخلی بدن نداشته‌اند. اما حتما هنگامی که تحت درمان با لیزر هستید، از عینک مخصوص استفاده کنید. پزشکتان این عینک را در اختیار شما خواهد گذاشت و توصیه ما این است که به هیچ وجه در استفاده از آن سهل‌انگاری نکنید.

 

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
منبع تغذیه مین ول