خانه » پوست » ماساژ پوست صورت به چه دلیل ؟

ماساژ پوست صورت به چه دلیل ؟

ماساژ پوست صورت به چه دلیل ؟ ماساژ پوست صورت باعث از بین رفتن چین و چروک صورت میشود . همچنین از چین و چروک صورت جلوگیری میکند . ماساژ پوست صورت با روغن گیاهی تاثیر چند برابر دارد

ماساژ پوست صورت به چه دلیل ؟

اگر نگران بروز چین و چروک روی پوست صورتتان هستید بهتر است از ماساژ پوست صورت کمک بگیرید راهنمایی های ویژه ای در این زمینه برایتان در نظر داریم با ماساژ صورت با روغن های گیاهی مفید می توانید سرعت  گردش خون در زیر پوستتان را افزایش دهید و باعث از بین رفتن چین و چروک آن شوید .

عضو انجمن علمی طب سنتی ایران گفت: ماساژ صورت باید از سن کم و در حدود ۲۵ الی ۲۶ سالگی قبل از آغاز فاز چرکی پوست شروع شود

آیسان نوزاد، متخصص طب سنتی گفت: ماساژ صورت به وسیله روغن کدو یا سایر مواد نرم کننده به صورت ۱۰ دقیقه در هنگام شب می‌تواند نقش به‌سزایی در پیشگیری از چین و چروک پوست داشته باشد.

وی افزود: ماساژ‌های شبانه باید به مدت ۳ هفته متوالی انجام شود تا در رفع التهابات پوست و جریان خون در زیر پوست موثر باشد.

رئیس انجمن علمی آذربایجان غربی گفت: ماساژ صورت باید از سن کم و در حدود ۲۵ الی ۲۶ سالگی قبل از آغاز فاز چرکی پوست شروع شود.

وی ادامه داد: البته عملکرد صحیح اعضای داخلی بدن و سیستم گوارش در زمینه درمان بسیار نقش دارد، پزشک در درجه اول باید تغذیه، معده، کبد و سایر اعضای بدن بیمار را مورد بررسی قرار دهد و سپس در صورت نیاز برای پوست درمان مستقیم صورت گیرد.

این متخصص طب سنتی گفت: درصورتی که ماساژ صورت بگیرد اما عوامل و اعضای داخلی بدن عملکرد مناسبی نداشته باشند نمی‌توان از پوستی مناسب، بهره‌مند شد.

منبع : فارس

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
منبع تغذیه مین ول