خانه » زیبایی صورت » همه چیز در مورد پوتز گونه

همه چیز در مورد پوتز گونه

همه چیز در مورد پروتز گونه در این مقاله ذکر شده است . امروزه زیبایی صورت و همچنین زیبایی گونه یکی از عمل های جراحی زیبایی مرسوم در کشور است که اغلب در میان خانم ها و مخصوصا کسانی که صورتی گرد و بدون برآمدگی دارند انجام میشود

همه چیز در مورد پوتز گونه

پزشکان و متخصصان زیبایی اغلب معیارهای زیبایی شناسی را طبیعی بودن آن ذکر می‌کنند و توصیه می‌کنند که تا برای کسی ضرورتی پیش نیامده اقدام به جراحی زیبایی نکنند. اما داشتن صورتی زیبا و جذاب آرزوی بسیاری از افراد می‌باشد که گاهی اوقات آنها را به سوی جراحی‌های زیبایی سوق می‌دهد. عمل پروتز گونه اغلب برای ایجاد توازن و هماهنگی بین اعضای صورت انجام می‌شود که به زیبایی شخص می‌افزاید. کسانی که صورت‌های گرد دارند و یا گونه‌هایی صاف و بدون برآمدگی دارند، بیشتر برای انجام این عمل اقدام می‌کنند.

 

 

 

عمل پروتز استخوان گونه اگرچه هم برای بیمار و هم برای جراح راحت‌تر است که تحت بیهوشی کامل صورت بگیرد اما معمولا با بی حسی موضعی انجام می‌شود. طول زمان جراحی معمولا دو ساعت است. بعد از جراحی روی صورت بیمار تا ۴۸ ساعت باید یخ گذاشته شود. این کار برای کاهش تورم است. بیمار نباید در معرض نور خورشید قرار بگیرد. درمان با آنتی بیوتیک هم تا چند روز ادامه پیدا می‌کند و تقریبا یک هفته زمان لازم است تا تورم و التهاب صورت از بین برود. پنج روز بعد از عمل پانسمان باز می‌شود.

 

 

ممکن است بعد از عمل پروتز جابه‌جا شود که البته کمتر این اتفاق می‌افتد. در این صورت باید بیمار دوباره تحت جراحی ترمیمی قرار بگیرد. همچنین یکی دیگر از عوارض بعد از عمل کبودی می‌باشد. کبودی به دلیل بسته شدن یک رگ در آن محل می‌باشد که باید خون اضافی تخلیه شود. عارضه‌ی دیگر عفونت است که به ندرت پیش می‌آید زیرا همانطور که گفته شد بیمار از همان مرحله‌ی بعد از عمل در اتاق عمل تحت درمان آنتی بیوتیک قرار می‌گیرد، اما باز هم اگر عفونتی ایجاد شد ( اگر برش در داخل دهان ایجاد شده باشد احتمال آن بیشتر است که عفونت ایجاد شود) باید به پزشکتان مراجعه کنید که متاسفانه ممکن است پزشک مجبور شود پروتز را خارج کند. توصیه می‌شود بعد از انجام عمل پروتز گونه از حمام آفتاب برای جلوگیری از تغییر رنگ پوست در ناحیه‌ی گونه‌ها تا یک ماه پرهیز شود و اینکه پروتزی را انتخاب کنید که اندازه متوسط و هماهنگ با صورتتان داشته باشد، تا طبیعی‌تر جلوه کند. معمولا از نگرانی‌های افراد این است که آیا ممکن است جای زخم باقی بماند؟ باید گفت بعد از جراحی مخصوصا اگر برش از داخل دهان ایجاد شده باشد، خیر هیچ اسکاری باقی نمی‌ماند. همچنین بیماران معمولا نگران از دست رفتن حجم اولیه‌ی پروتز هستند که در جواب این هم باید گفت که خیر حجم پروتز دائمی بوده و تا آخر به همان صورت باقی می‌ماند.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
منبع تغذیه مین ول